Spotkanie z tatÄ… Antosia

W dniu 25 października do naszego przedszkola przyszedłł tata Antosia - Jarosław Herbert.

Pan Jarek opowiadaÅ‚ nam o podróżach, jako że sam zwiedziÅ‚ ponad 30 krajów w Europie, Azji oraz Ameryce PoÅ‚udniowej.

CiekawostkÄ… byÅ‚y różne potrzebne do wypraw sprzÄ™ty turystyczne, które dzieci mogÅ‚y pooglÄ…dać i dowiedzieć siÄ™ o ich zastosowaniu.

Na koniec odbyÅ‚ siÄ™ krótki sprawdzian wiedzy, w którym dzieci odpowiadaÅ‚y bezbÅ‚Ä™dnie na wszystkie pytania. Pierwszym asystentem pana Jarka byÅ‚ oczywiÅ›cie syn AntoÅ›.

To było bardzo ciekawe spotkanie.

Zapraszamy Rodziców do przedszkola w celu zapoznania nas ze swoimi pasjami lub ciekawymi zawodami.