Og艂oszenia bie偶膮ce

E-Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Przedszkola Publicznego nr 4 w Rzeszowie

Zgodnie z Ustaw膮 z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji podmiotów realizuj膮cych zadania publiczne (Dz. U. 2005 nr. 64 poz. 565) oraz Rozporz膮dzeniem Prezesa Ministrów z dnia 29 wrze艣nia 2005 r. w sprawie warunków organizacyjno-technicznych dor臋czenia dokumentów elektronicznych podmiotom publicznym (Dz. U. 2005 Nr. 200 poz. 1651) uruchomiono Elektroniczn膮 Skrzynk膮 Podawcz膮 (ESP).

Skrzynka ta dzia艂a w ramach rz膮dowego projektu e-PUAP, który udost臋pnia platform臋 wymiany korespondencji elektronicznej na stronie www.epuap.gov.pl.

Obecna funkcjonalno艣膰 skrzynki jest nieustannie poszerzana. Piecz臋 nad tym procesem sprawuje Departament ds. Informatyzacji przy MSWiA.
Aby u偶ywa膰 systemu ePUAP do korespondencji z Przedszkolem Publicznym Nr 4 w Rzeszowie nale偶y:

1. Dokona膰 rejestracji i logowania na platformie: www.epuap.gov.pl

2. Ze strony g艂ównej platformy ePUAP przej艣膰 do zak艂adki Katalog Spraw i wyszuka膰 podmiot: Przedszkole Publiczne nr 4 w Rzeszowie

3.  WA呕NE! Przed wys艂aniem wniosku przez platform臋 ePUAP prosimy zapozna膰 si臋 z wymaganiami dla dokumentów dostarczanych do Przedszkola Publicznego Nr 4 w Rzeszowie.

Akceptowalne formaty za艂膮czników to:
a. DOC, RTF, ODT
b. XLS, ODS
c. CSV
d. TXT
e. GIF, TIF, BMP, JPG , PNG
f. PDF
g. ZIP, RAR (archiwa mog膮 zawiera膰 wy艂膮cznie akceptowalne formaty za艂膮czników)

Wielko艣膰 wszystkich za艂膮czników do艂膮czonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie mo偶e przekroczy膰 3,5 MB.

Adres skrzynki ePUAP Przedszkola Publicznego Nr 4 w Rzeszowie do przesy艂ania pism w formie dokumentów elektronicznych:
/PP4Rzeszow/skrytka – adres dedykowany dla korespondencji wy艂膮cznie w zakresie w którym, zgodnie z przepisami szczególnymi, pisma nie wymagaj膮 podpisu.

Uwaga! wys艂anie pisma nie wymaga podpisu elektronicznego, ale podpis elektroniczny wymagany jest, aby odebra膰 odpowied藕 wys艂an膮 na adres skrytki ePUAP odbiorcy.

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."