Ogólnoprzedszkolne

kids drawing

Ten dzieciak ma talent

Nasze przedszkole odwiedziÅ‚a Mobilna Filharmonia z muzycznym spotkaniem pt. "Ten dzieciak ma talent".  Dzieci dowiedziaÅ‚y siÄ™, że Frycek, Amadeusz, StaÅ›, AntoÅ› i Ludwik na pozór byli zwykÅ‚ymi dziećmi, którzy tak jak ich rówieÅ›nicy, uczÄ™szczali do szkóÅ‚, bawili siÄ™ w chowanego czy berka, a nawet czasem psocili. Jednak ktoÅ› pewnego dnia dostrzegÅ‚ w tych dzieciach olbrzymi talent do muzyki. CzÄ™sto byli to rodzice, nauczyciele, ciotka czy wujek. Podczas koncertu przedszkolaki przeniosÅ‚y siÄ™ w lata dzieciÄ™ce kompozytorów, którzy dorastali w różnych krajach, poznaliÅ›my niesamowite historie maÅ‚ych wirtuozów, którzy stali siÄ™ wspaniaÅ‚ymi mistrzami muzyki.