Grupa III Biedronki

biedronka

Międzynarodowy Dzień Kropki

MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Kropki, to Å›wiÄ™to stwarzajÄ…ce wspaniaÅ‚Ä… okazjÄ™ do odkrywania talentów i rozwijania wyobraźni. Dzieci z grupy Biedronki poznaÅ‚y historiÄ™ Vashtii - nieÅ›miaÅ‚ej dziewczynki, która dziÄ™ki swojej nauczycielce uwierzyÅ‚a w siebie, poznaÅ‚a swoj talent i inspirowaÅ‚a innych. Na naszych zajÄ™ciach rozmawialiÅ›my o zainteresowaniach i talentach dzieci, poszukiwaliÅ›my kropek w naszym otoczeniu, Å›wietnie bawiliÅ›my siÄ™ kropkami, a także wykonaliÅ›my pracÄ™ plastycznÄ…. Zapraszamy do obejrzenia galerii.