Grupa I Krasnoludki

krasnoludki

Pasowanie na Przedszkolaka

23 listopad w naszym przedszkolu był dniem wyjątkowym, ponieważ wtedy odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.
Dzieci przedstawiły program wokalno- artystyczny, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcia ramienia każdego dziecka ołówkiem przez Panią Dyrektor Katarzynę Dziedzic. Dla wszystkich ,,Krasnoludków" było to ogromne przeżycie, ponieważ od dziś zostały już oficjalnie ,,prawdziwymi  przedszkolakami". Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, samych radosnych chwil spędzonych na nauce i zabawie oraz niegasnącego uśmiechu na twarzach!