Wizyta w Szkole Podstawowej nr 1

Grupa V ,, Kotki" 10.02.2016r.w piÄ…tek odwiedziÅ‚a SzkoÅ‚Ä™  PodstawowÄ… nr 1 w Rzeszowie. ByÅ‚  to tzw. ,,DzieÅ„ Otwarty".

Dzieci dowiedziaÅ‚y siÄ™  o zespole ,, Jedyneczki", które  uczestniczyÅ‚y w programie ,,Mam talent". MogÅ‚y na żywo obejrzeć i posÅ‚uchać ich repertuaru. NastÄ™pnie obejrzaÅ‚y grupÄ™  dziewczÄ…t z sekcji akrobatycznej dziaÅ‚ajÄ…cej przy tej szkole.

Pan Wywrocki o wszystkim opowiadaÅ‚ z wielkim zaangażowaniem i przejÄ™ciem. MówiÅ‚ też o istniejÄ…cej w szkole sekcji  PiÅ‚ki nożnej. Na koÅ„cu można byÅ‚o spróbować siÅ‚ w Å›piewaniu w specjalnej klasie nagraÅ„. ZgÅ‚osiÅ‚a siÄ™  kol. Wiktoria F. Å›piewajÄ…c piosenkÄ™ o oÅ›le Stefanie.

Wszystkie dzieci otrzymały linijkę i zakładkę do książki. Wszystkie chciałyby chodzić do tej szkoły.