Grupa V Kotki

kotek

Wycieczka do Radia Rzeszów

15 pażdziernika grupa wybrała się do Polskiego Radia Rzeszów. Oprowadzała nas p. Małgorzata Iwanicka, która prowadzi audycje dla dzieci w niedzielne poranki. Zapoznała nas ze studiem nagrań, reżyserką akustyka, studiem z którego nadawana jest audycja. Prowadzący audycję S.Taranda i B.Szczypta zaprosili nas do studia. Pan akustyk nagrywał dzieci a później w śmieszny sposób je odtwarzał np. cieniutko lub bardzo grubym głosem. Dzieci bardzo interesowały się wszystkim. W drodze powrotnej korzystając z pieknej pogody zwiedziliśmy ul. 3 maja, rynek oraz studnię tam się znajdującą. Bardzo dziękujemy. Zapraszamy rodziców do dzielenia się swoimi wiadomościami nt swoich zawodów, chętnie skorzystamy.