Konkurs: Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły.

wyróżnienie dla Natalki K. wyróżnienie dla Natalki K.

W październiku 2013r dzieci z gr. 4 (Natalka, Ola, Daria i Kacper) wzięły udział w VI edycji konkursu plastycznego zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Ofiar Katynia, we współpracy ze Szkołą Języków i Zarządzania PROMARInternational oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Celem konkursu było: - Uświadomienie wychowankom przedszkoli i szkół potrzeby znajomości zasad i przepisów w ruchu pieszych w drodze do i z przedszkola, szkoły; - Wdrażanie do zachowania szczególnej ostrożności dzieci jako pieszych i uczestników ruchu drogowego. Praca Natalki otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy :) !