Wycieczka do CENTRUM NATURA 2000 w Budach Głogowskich

CENTRUM CARITAS NATURA 2000

Przełom maja i czerwca w Centrum Caritas w Budach Głogowskich – to czas bardzo pracowity. Różne grupy z wielką radością odwiedzały nowy ośrodek Caritas: dzieci z Przedszkoli z Rzeszowa i okolic jak również młodzież z rzeszowskich szkół .
Odwiedzający Ośrodek zapoznali się z funkcjonowaniem europejskiej sieci ekologicznej „Natura 2000”, a także uczestniczyli w następujących blokach tematycznych: „Kuchnia Natury”, „Klub Tropiciela Natury” oraz „Ekstremum Natury”.

Nasze dzieci wzięły udział w żywej lekcji Klub Tropiciela Natury. Zajęcia były bardzo ciekawe, a i pogoda nam dopisała. Wróciliśmy z wycieczki bardzo zadowoleni i zachęcamy do odwiedzenia tego Centrum.