Spotkanie z Mikołajem

W dniu 6 grudnia przybył do nas Mikołaj. Czas oczekiwania wykorzystaliśmy na wspólna zabawę z p. Lidzą. Kolejne spotkanie muzyczne odbyło się w klimatach zimowo - świątecznych.

Dzieci niecierpliwie czekały na niezwykłego gościa, który pojawił się spóźniony lecz usprawiedliwiony. Przecież w tym dniu musiał odwiedzić wszystkie dzieci. Na powitanie dzieci z poszczególnych grup zaśpiewały mu piosenki. Przed rozdaniem prezentów Mikołaj upewnił się, że dzieci przez cały rok starały się być grzeczne, słuchały rodziców, pani w przedszkolu, grzecznie się bawiły i pomagały sobie nawzajem.

Na zakończenie spotkania wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.

A kiedy rozdał już prezenty wrócił do nieba uśmiechnięty,  choć może czasem przykro Świętemu, że nikt prezentu nie daje jemu ....